Billove hlasky by tokiohoteloriginal.blog.cz

19. december 2010 at 17:51 | TH-KIKI |  Tokio Hotel
Bill na to, že na něj někdo už poněkolikáté hodil tampon: "Proč ho po mě házíte už poněkolikáté? Nevím, kdo to navrhl, ale co s tím sakra mužu dělat? Neskutečný!"
Koncert v Kemptenu. Bill čte transparent: "Bille, máš super prdel!" - a Bill na to: "Mám pořád naději, že zatím nikdo nic neviděl."
Na koncertu v Mnichově čte Bill transparent: "Bille, udělej mi dítě!" - Bill na to "Právě teď?"
Na otázku, co by chtěl z holky strhnout jako první, říká: "To by udělal první Tom."
Tom: "Jsem nový mistr ping-pongu, vyhrál jsem!" - Bill: "Vlastně jsem ho nechal vyhrát - aby se mu to aspoň jednou v životě podařilo."
Co si myslíte, když čtete všechny ty vaše nápisy "Chceme vidět vaše klacky?" - Bill: "Můj velký bráška je z toho šťastný."
Jak si vysvětlujete, že jste nominováni? "Nemáme žádný recept na úspěch. Popravdě to ani nechápu - když se podívají fanoušci na Toma nebo Georga, jak nám můžou fandit?" - Tom: "Já vím, proč!" - Bill: "To sem právě myslel."
Bill: "Někdy focení opravdu není příjemné. Zvlášť to nesnáším během různých party - to vypadám jako ztřískaný."
Bill: "Čekám na lásku, která mě naučí létat."
Bill: "Zvenku jsme s Tomem úplně jiní. Ale jakmile jsme nazí a nemáme udělané vlasy, jsme stejní."
Při natáčení videoklipu Der letzte Tag měl Tom jebák a maskérka mu to musela pořád zamaskovávat, protože Tom hysterčil. Bill - "Super, teď to nemůžeme natáčet, kvůli tomuhle 'akné - xichtu'.."
Co by jste dělali, kdyby jste jeden den byli neviditelní? Bill- "Já bych si stoupl ven a každému, kdo by prošel, bych podkopl nohy."
Bill reaguje na koncertu v Soltau na to, že po něm všichni chtějí, aby se na pódiu svlékl: "Vemte si příklad z téhle mladé dámy, ta má jen bikiny a podprdu. Uzavřeme kompromis? Když se všechny svlíknete, pak udělám něco hodně speciálního!"
Měli jste ve škole sexuální výchovu? Bill - "Ano, jen pár hodin, ale já na žádné nebyl!" + nevinný úsměv
Kluci se jedné fanynce fanynce podepisují už dvakrát - Bill "Už by stačilo, ne? Máš dva podpisy od každého z nás, takže máš celkově čtyři a.." - Tom: "Nějak si to blbě spočítal!" - Bill: "Scheisse!"
Nebylo by skvělé, kdyby sis našel holku, co zpívá dobře jako ty? Bill - "Zpívat tak dobře jako já? To nejde!"
A další k matice :D Bill: "Nikdo z nás by nemohl být matematik. Nemáme na to logické myšlení."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama