Kaulitzi,ty debile!

5. december 2010 at 16:33 | TH-KIKI |  Kaulitzi,ty debile!-UKONČENÁ
"Kaulitzi, ty debile!" zařvu nenávistně na toho kreténa co mi zrovna polil mou novou bílou košili. "Já tě zabiju!" vyhrožuju mu. "Čum se cos udělal!" "Promiň, já sem nechtěl!" omlouvá se mi to pako a na tváři mu hraje pobavenej úsměv. "Netlem se, většího kreténa než seš ty sem nezažila. Jak se něco takovýho mohlo vůbec narodit!" nadávám mu, ale on se tím víc řehtá. "Víš co?" nenávistně na něj houknu. "Ne, fakt nevím," poulí na mě ty svoje kukadla a čeká na odpověď. "Di do prdele!" křiknu na něj co nejvíc nahlas, otočím se a zmiznu ze školní jídelny na hajzly.

No to sme zas předvedli celý škole divadýlko, proč mě musí pořád srát? No tak jo přiznávám, že mu taky dělám naschvály, ale co on si to zaslouží. Snažím se odstranit hnědý flek od CocaColy, ale vůbec to nejde... no super a můžu s ní prásknout rovnou do popelnice. Ještěže je už po škole, chodit s tak zasranou halenkou mezi lidma, by byla moje smrt. Kurňa nj ale jak dojdu domů,... ha už to mám, vezmu pár sešitů a chytnu je, obejmu a držím před tím flekem, takhle vypadám jako nějakej šprt, ale co lepší šprt než prase že? Usoudím a vyjdu ven.

To snad ne... před školou stojí ten magor a snaží se zbalit nějakou prsatou bloncku. Nasadím si svoje velký tse-tse brejle a pomalým krokem jdu k němu. Je ke mně zády takže mě nevidí a ta pipka má oči jen pro něj, vůbec mě nezaregistruje. Pracně vymodeluji zářivý úsměv, připlížím se k Tomovi, čapnu ho za zadek a pořádně zmáčknu. Hehe... až chudáček nadskočí. "Kterej dement?" zakňučí. "Ále no tak bobíšku můj, to šem já tvoje pldelka," zašišlám na něj a zatahám ho za tvář. "Co, ti jebe? Ses někde migla do hlavy bo co?" kouká na mě Tom jak na debila. Musím se hodně ovládat a tohle celý dotáhnout do konce. "Ale ee ty můj mišášku, už šem še tě nemohla doškat," čapnu ho za ruku a táhnu od té nádhery. Ta se tváří jako by spolkla citron a kouká na mě jak na marťana... "Nech mě! Co děláš? Pusť mě!" vyrve se mi. "No tak bloušíšku, víš jak sem se na tebe těšila? Už sem se nemohla doškat, včela to bylo upe šuplový, mušíme to dneska žopakovat!" šišlám dál a vidím jak se ta koza tváří čím dál víc znechutěněji. Haha jóóó bingo, přesně to sem chtěla. "Tak já půjdu Tomí, nazdar," řekne uraženě a odkráčí. "Ne počkej, Simi," zavolá na tu důru a rozběhne se za ňou.

Čekám na místě, na sto pro vím, že ho už nebude chtít ani vidět:D. No jasně... asi pět minut se tam o něčem dohadujou a pak se s nasraným výrazem ke mně vrátí. "Můžeš mi vysvětlit co to mělo znamenat?" čapne mě za loket a nenávistně na mě hledí. "Díky tobě si o mě Simona myslí, že sem úpe magor a už mě nechce vidět!" "Á plóš?" zazubím se na něj. Moc dobře vím, že o ní usiluje už měsíc. "Ty seš potvora," sykne nenávistně a dál mi drtí loket. "Pusť mě to bolí," křiknu a snažím se mu vysmeknout. "Nepustím tě dokud mi nevysvětlíš co maj ty tvoje naschvály znamenat!" řve na mě a probodává mě pohledem.

Verulí
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama