Lvíček,Kačer a hermafrodit 1-3

5. december 2010 at 17:14 | TH-KIKI |  Lvíček,Kačer a hermafrodit-UKONČENÁ
Ale měla bych se představit…. Jmenuju se Lia ale neznášim své jméno…. Každý mi říká Lvíček, Lion a podobně dokonce ani naši mi neříkají jménem… Jenom učitelé…pff ale ti mi to dělají naschvál…nenávidí mě…ale to je vzájemné=) Nejsem zrovna andílek i když tak vypadám….=) Jako nenosím růžové věci to rozhodně ne na to já nejsem…zbožňuji černou, červenou a orange ale můj face a vlasy vypadají dost andělsky… Sem totiž zrzka jelikož sem polovičně Francouzka(táta je Francouz) a poloviční Češka… Žijeme v česku ale příbuzné mám ve Francouzsku, Německu, Slovensku a bůh ví kde ješte=))) Mám hodně přátel protože sem dost trhlá tak se semnou nikdo nenudí=) Miluji sk8, in-line, moji gitaru,zpěv a podobně…prostě já nejsem taková barbie jak většina holek…
Stojím s našima před soudním vykonavatelem poslední vůle a po tváři se mi kutálejí slzy. Jako já nejsem přecitlivělá ale umřel mi strejda… Odkázal nám svůj dům v Německu…Mela sem ho moc rada….on byl mladej a strašně bláznivej….stejně jako já všem řekl co si myslí…Proste co na srdci to na jazyku a nikomu nemazal med kolem pusy…
Když vyjdeme z místnosti všichni mlčíme…
Až doma na mě promluví máma "Lion? S tátou jsme se rozhodli že se přestěhujeme do Německa do strejdova domu… Já se konečně zaměstnám a tátu přeloží…. Budeme tak mít víc peněz a…." přeruším ji "já se nikam stehovat nechci!!!já k těm nemčourům nepojedu!!!" zařvu na ni. "nemáš na výběr!" zařve na mě moje matka zpátky.
Já se snažím zklidnit "a co moje kapela!? A Thai-box? Víš že sem v tom dobrá…" začnu sladce. "já vím! Já to už vybavila…v nedalekém městě Magdeburg můžeš trénovat Thai-box už jsem to domluvila a na té škole na kterou půjdeš si určitě nějakou kapelu najdeš….mají tam prí 3 školní kapely!!! Jedna je prí i slavná dokonce i u nás…možná si o nich slyšela… Tokio Hotel" začne máma. "co?! Tokio Hotel??? Mámo ty jsi mi vybavila nějakou vietnamskou školu?! To mě nikam jinam nechtěli vzít???" vyplašeně zařvu ale máma se rozesměje…Jako vážně nechápu co je jí vtipné! "neboj žádná vietnamská škola! Je německá…jo a po pravdě tě vážne nikam jinam vzít nechtěli po tom co furt provádíš" odpoví mi máma. "pche…a si piš že s tím nepřestanu!" naštvaně řeknu.
"to ne! Další předvolávka do ředitelny!!!" křičí otec a hrne se i s listem do obýváku k nám. Njn nám to už raději posílají poštou protože já se jaksi neobtěžuji to našim říct osobně mno…=) "co jsi zas provedla?!" zeptá se naštvaně máma. "já?nic…" zaculím se. "nalila učitelům do pití projímadlo, ostříhala ředitelce perzského kocoura a zlomila ruku jednomu klukovi z druháku" čte můj táta z předvolávky. Já jen přetočím panenkama. "jak nám to vysvětlíš?" naštvaně se zeptá máma. "normálně! Tak jako vždy…už to přeci znáš i odzadu!!! A ten kluk si za to muže sám!!! Nemel na mne šahat!" zařvu a odpochoduju do svého pokojíku. "začni si balit zítra odcházíme!" zařve na mě máma. "na co? Já nikam nejedu!" zařvu. "jdeš!!nemáš na výběr! A pokud si nezabalíš tak ti pak nakoupím věci já…." Začne máma. A do prdele to raděj ne…takové ty růžové, krajkované a co já vim co ješte bych na sebe neznesla!!!
:::::::::::::::::::::::::::::::::NA DRUHEJ DEN NA CESTE DO LOITSCHE::::::::::::::::::::::::::::::::
"Lion? Pamatuješ si ještě na Andrease?" zeptá se táta. "no jo…na mého povedeného bratránka se zapomenout nedá… "no nepamatuji víš?" ironicky mu odseknu. Naposled jsme se viděli když nám bylo šest…měl nej kámoše takové dvojičky…se podobali jako vejce vejci…ale na jména si už nevzpomenu… Jo a jednomu jsem odstřihla nůžkami takovej ten copík vzadu na krku co si kluci někdy nechají narůst…stejně s nim vypadal jak dement=)))
"no tak ten nově bydlí hned vedle nás" řekne táta. Hehe tak to bude vopruz
"slyšela sem že je to taky pěkní kvítko…" řekne máma
"no tak to si budeme rozumět" zaculím se
"si myslím" zamumle si táta
"ták a sme tady!" vyleze máma z auta.
"fajn tak já si zamlouvám ten pokoj co vždy!" řeknu a vleču svůj kufr do vilky co patřila strejdovi… Už se celkem těším na ty pařby co se tady budou pořádat…a je tady i bazén tak to bude vážne vopruz=)))
:::::::::::::::::::::::::::::::Na druhej den:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
CRRRRRRRRRRRRN CRRRRRRRRRRRRRN zvoní můj šílený budík.Napřáhnu se po něm a hodím ho ješte s nerozlepenýma očima před sebe.
"au!!!" ozve se odtud kam sem to hodila "tak já tě chci mile překvapit snídani do postele a ty mi hodíš budíka do hlavy" štve se táta.
"co snídaně???" rychle rozlepím oči " nemáš horečku? Nebo v tom je jed? Něco prošlého že jsi mi udělal snídaně?" křením se.
"no…myslím že by to ještě mnělo být poživatelné… o hoď sebou ať nezmeškáš první den školy!" řekne táta a vytratí se z mého new pokojíčku.
Ach jo….škola…málem bych zapomnela=/
No jo….škola… "nezaškodilo by udělat hned první den dojem…" řeknu když se dopotácím ke kufrům. Njn ještě jsem si nevybalila…=) Vyhrabu odtud černou mini a červené triko nad pupek v kterém mám pírsing… "Hm…myslím že může být…" zhodnotím se v zrcadle. Njn postavičku na to mám tak proč ji neukazovat;)
:::::::::::Ve škole::::::::::::::::::::
Když vejdu do budovy školy slyším samé obdivné hvízdání kluků a řeči typu "jé zrzku jsem ještě neměl" nebo "ty vole tomu se říká kus!" já se nad tým jenom pousměji a sebevědomě si vykračuji dál. Až se přede mnou vynoří zvláštní páreček…Holka černovlasá, brutálně zmalovaná a vyšší jako kluk, Kluk má dredy a oblečení XXL….celkem Cool….
"heh… tak tahle buchta bude moje!" řekne sebevědomě ten dredáč když kolem nej přejdu. To se zarazím…Chudák ta jeho holka… "hele…nebuď si tak jistej! A vůbec…máš holku!" otočím se na nej. "opravdu? Že o tom nevím…" uškrne se dredáč. Já zvednu obočí a zadívám se na tu holku "ty seš blb dredáči! Vždyť stojí vedle tebe ne!?" "co???Já sem kluk!" brání se holčina-kluk. Ten dredáč se jenom glebí. "tak potom…seš gay?" zeptám se ho na rovinu. Dredáč dostává total výgleb a kluk-holčina začíná červenět… "já nejsem gay!!!" řekne a zdůrazní slovo nejsem. Podle stupně červenosti asi opravdu gay není ale to bych nebyla já kdyby sem toho nechala;) "ale za to se nemusíš stydět! A ty se mu nesměj!!!" začnu a klučina-holčina se naštve "já sem na holky!!!" já jenom zvednu obočí. "hele za to se fakt nemusíš stydět! " poklepu ho po rameni "lidi máte něco proti gayum?" zařvu na své okolí. Kluci kteří mi čumí na prsa jaksi neodpovídají a holky jenom pohodí vlasami. "vidíš! Nikdo proti tobě nic nemá!" řeknu hlasně. To ho chudáka dožere "já nejsem gay!!!!!!!!!!!!!!" zařve na mě a já jenom protočím panenkama "no jo…ale hermafrodit seš!" ušklíbnu se a víťezně odpochoduji. Ještě slyším "co si o sobě tá kráva myslí?!" "hele já to slyším hermafrodite!!" zařvu na nej s úšklebkem.
Pak už mířím do ředitelny ale ještě pár krát zabloudím takže mám spoždení=) Jako vždy… ředitel mi vynadá proč zas meškám atď ale to já neposlouchám…a tak na co ne? Ty jeho nudné žvásty mě fakt neberou…Pak mě zavede před třídu a vstoupí se mnou "tak tohle je vaše nová spolužačka Lia" řekne a odejde…
"tak slečno Lio, představte se nám" řekne taková tlustá učitelka. "mno…tak já sem Lia ale kdo mi bude takhle říkat riskuje svůj život a to doslovně!!! Neříkají mi tak ani rodiče…říkejte mi Lion, Lvíček a podobně prosím a to platí i pro vás pani profesorko" andělsky se na ni zašklebím "já vám budu říkat jak já chci o tom vy nerozhodujete nemyslíte?" podrážděně se zeptá učitelka "já myslím že o tom rozhoduji" ušklíbnu se.
"nějaké otázky?" obrátím se na třídu kde spatřím hermafrodita který se usilovně hlásí. Dělám že ho nevidím. Z davu se ozvou otázky typu "zapamatala by sis mě kdyby sem se kolem tebe furt motal?" nebo "co říkáš na sex na jednu noc?" nač se smíchem odpovím "no…zapamatám si tě i bez toho a sex na jednu noc? V pohodě"
to už se ale učitelka spamatá "tak kam vás jenom posadíme…LIO!" zdůrazní mé jméno. Já se na ni vražedně podívám "á! Vedle pana Kaulitze je místo!" řekne úča. "no jo nikdo ho asi nesnese…a co s tím?" řeknu s nezájmem. "no vy si tam sednete!" řekne úča podrážděně. "co prosím? K tomu hermafroditovi si já nesednu!!!" zařvu na ni. "ne? A kam si tedy chcete sednout? Nikde jinde volno není!" zvedne úča obočí. "no já nevím…třeba za katedru…" řeknu s úsměvem a posadím se na účinu židli. no tak to ne mladá dámo!!! Sednete si ke Kaulitzi a dejte mi vaši žákovskou!!!" já jenom protočím panenkama a hodím po ní něco, co kdysi byla žákovská i když teďka to je spíš salát=D
"To na ní jíte nebo co?!" zeptá se úča "no…to taky ale nejčastěji s ní utírám prach…můžete si to taky vyzkoušet" zaculím se na ni. "no tak tohle! Co si to dovolujete!!! Napíšu vám pořádej zápis!!!" řekne úča. To má mě jako vylekat? Ha! "né poznámku už né! To tam zas budu muset dolepovat stránky…" řeknu otráveně protože moje žákovská je poznámek plná… "a co by ste si jako přála když né poznámku?!" zeptá se úča. "o tak já nevím…hambáč s hranolkama!!!" řeknu nadšeně a třída se uchechtává. Mám pocit že ta žába každou chvíli vybouchne od zlosti…napíše mi zápis na celou stránku a posadí mé ke Kaulitzi. Vyměníme si s hermafroditem vražedné pohledy a beze slova si k němu sednu.
"to se se mnou nebudeš bavit celou hodinu?" řekne Bill když furt mlčím
"hm….JO proč?" zaculím se
"no…já nic jenomže je s tebou nuda" podpíchne mě Bill
"jako s tebou taky zábava není!" odpovím mu. Tak se mnou není sranda jo?! Tak jako sorry ale proč bych ho tady měla bavit když je to dement?!
"no tak sorry slečno PRINCEZNO!" zamumlá Bill
"sklapni teplouši!!!" okřiknu ho
"JÁ NEJSEM TEPLOUŠ!" zavrčí na mě
"no jasně…to mluv někomu jinému a ne mě!" pobaveně mu odpovím. Jako je mi jasné že gay není ale stejně je to sranda=D
"víš co?! Mysli si co chceš!" zavrčí na mě
"taky si myslím!" odseknu mu a on začíná mít takovej rudej xichtík
"já se z tebe scvoknu!!" zavrčí
"to víš pobyt při mně je zlej na psychiku" glebim se
"no tak to vidím…o chvíli budu zralej na cvokhaus" mumlá Bill
"fajn tak si zamluv pokoj vedle mě!!" glebim se dál
CRRRRRRRRRRRRRRRN
"zvonííííííííííí" štastně zařvu
"a vy paní Lio půjdete se mnou do ředitelny!" řekne úča
"takže po 1. neříkejte mi Lio!!! A po 2.já s váma nikam nejdu!!! Teďka se začíná přestávka a já mám jít s váma do ředitelny? Tak to ani nápad…" zařvu na ní a odpochoduju.
Procházím se po chodbách když vidím partičku celkem v poho kluků… Ouha ale je tam taky ten dredáč… no a co? To mi neva… A vykročím si to oproti nim.
"čušky lidi" pozdravím je a oni mi si mě místo odpovědi prohlíží
"hele…dřív než mě sníte očima, mohli by ste se mi představit ne?" glebim se
"no jo no jo… Já sem Tom" podá mi ruku dredáč ale furt neodtrhnul oči od mého poprsí. No tak to je skvělí…já se asi budu muset nejdřív seznámit s holkami protože tyhle nadržanci nebudou schopní navázat oční kontakt…njn prsa oči nemají…
"ahá…takže dredáč Tom…a jinak…Tome ten hermafrodit co jsi s ním byl na chodbě, Ten se jak měnuje? No protože já s nim sedím a ani to nevím…" ušklíbnu se
"cooo? Ty sedíš s Billem? No jo šťastlivec Billda…jinak já sem Andreas" vypadne z takového blonďáka…
"no…ani bych neřekl že šťastlivec…vždyť o chvíli budu zralej na cvokhaus!" ozve se za míma zádama.
"jé ahoj! Ehm…Billdo!" zašklebím se na něj
"co? A z koho prosím tě?" vypadne z takého krátkovlasého blonďáka…
"no z ní!!!" ukáže na mě prstem Bill
"hele! Já jenom nechápu proč se nechceš přiznat že seš teplej!!" zašklebím se na něj
"ne nejsem TEPLEJ!!!" zařve na mě
"ale metrosexuál seš!" ušklíbnu se
"ne NEJSEM!!!" řve na mě
"hele mě nepřeřveš tak se nesnaž! To se tak rychle vždy nasere? Pak s ním není legrace!" otočím se na kluky
"no…ani ne…on je normálně dost klidnej….a já sem jinak Gustav" usměje se na mě Gustík
"opravdu? Se mi to k němu nějak nehodí…" zvednu obočí
"hele mne se taky nezdá že seš milá!!" řekne Bill
"no vidíš…já sem milá jenom k inteligentním lidem!!! A ne k blbcům" odpálkuji ho…už mě začíná srát!
"no jo tak to by ses s nima nebavila…." Přidá se nejakej namachrovanej frajírek
"hele…já tady nikoho neznám a kromě tohohle…" ukážu na Billa "se mi zdají v poho…tak tady nemachruj jo?!" naštvu se protože tyhle lidi já neznášim…
"no tak promiň…dyť ty ještě dolezeš…" zamumlá si kluk
"no to určitě!" zakřičím za ním "kdo to byl?"
"hm…takovej sukničkář jako…." Tom mu zacpe pusu
"jako kdo? A hele…na mě by ty jeho řečičky stejně neplatili…" mávnu rukou
"no jo ty seš taky na holky co?" podpíchne mě Bill
"hele metrouši!!! Neštvi mě jo?!" obrátím se protože sem upo čistá hetero
"já? A štvát tě? To bych si nedovolil…" glebí se Bill
"no jo…to by sis fakt nedovolil…to sem se asi přeslechla…" ušklíbnu se na něj
"hele a ty nás neznáš?" zeptá se Gustav
"ne…vždyť říkám že sem tady nová…" odpovím jim
"a ty jsi ještě neslyšela o Tokio Hotel?" zeptá se mě Andreas
"no…mama mi řikala že tady sou ale to mě netrápí…ani nevím jak vypadají…zatím sem tady větnamce neviděla…proč?" zeptám se
"ale…jen tak…" mávne rukou Tom a kopne Gustava.
CRRRRRN zvoní…
"ach jo…zas na nudnou hodinu s NUDNÍM SOUSEDEM!!!" slova nudním sousedem zvírazním…
"hele přestaň už!!" zařve na mě Bill
"no tak to tedy né zlatíčko!!! Máme vojnu!" ušklíbnu se a odejdu…
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama